Fafatara Ne Demek?

Karadeniz Bölgesinde kelebeklere verilen isimdir.

BİZ KİMİZ

Fafatara.net 2020 yılında RİZE ilinde kurulmuş bir e-ticaret girişimidir.Önceliğimiz karadeniz yöresine özgü el yapımı ürünlerin tüm Türkiye’ye tanıtımını ve satışını yapmaktır.Karadeniz’den Tüm Türkiye’ye sloganıyla kurulmuş olan firmamızın yöresel ürünlerin öncelikle Tüm Türkiye’ye sonrasında tüm dünya’ya tanıtmak ve satışını gerçekleştirmektir.Karadeniz yöresine özgü tarzıyla Fafatara ürünleri hayatınıza yeni bir tarz katmaktadır.

Misyonumuz

Şirket kültürümüz/vizyonumuz başarımızın anahtarıdır. Çalışanlar, tedarikçiler ve müşteriler arasındaki güven çemberini oluşturan ise gösterilen itina ve saygıdır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli ürün sunmamız gerektiğini biliyoruz. Yalnızca ürünün değil, bu yönde sunduğumuz hizmetin de kaliteli olması tek hedefimizdir.

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğudur. Üyelerimize “www.fafatara.net” güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz. Canlı online chat ve telefon ile destek ekibimiz müşterilerimize hizmet sunuyor. Değişim, iade, teknik destek konularında müşterilerimizin, ekonomik alışveriş keyfinin ürünü satın almakla bitmediğini, yaptığımız bu zaman yolculuğunun ilerleyen aşamalarında, çıkabilecek her türlü sorunda yanlarında olduğumuzu bilmelerinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Aldığımız teşekkürler bizim en büyük mutluluğumuzdur.